تبلیغات
وبلاگ اطلاع رسانی آنی شارژ سون - خرید گیفت کارت آنی شارژ سون
امروز:
Your IP:
وبلاگ اطلاع رسانی آنی شارژ سون
ایران لایسنس
آنی شارژ سون
تبلیغات
آبتین وب
آخرین مطالب
مرتبه
تاریخ: پنجشنبه 1396/10/14

‌در بخش خرید گیفت کارت آنی شارژ سون، شما می‌توانید گیفت کارت‌های گوگل پلی، آی تونز، آمازون، پلی استیشن، ایکس باکس و مایکروشافت را با اعتبار های متنوع خریداری نمایید.

خرید گیفت کارت آنی شارژ سون

توجه داشته باشید که تمامی گیفت کارت‌ها با استفاده از حساب‌های معتبر خریداری شده‌اند و دارای اسکن می‌باشند پس با اطمینان خریداری نمایید.

گیفت کارت چیست؟

گیفت‌کارت در زمره اصطلاحاتی قرار می‌گیرد که همزمان با رشد تکنولوژی وارد واژگان شده است. گیفت کارت‌ها ابتدا توسط بانک‌ها ایجاد و سپس سایر شرکت‌ها نیز از این گونه کارت‌ها را به مشتریان خود ارائه کردند. می توان گیفت کارت را معادل با کارت شارژهای اپراتور تلفن همراه دانست که با استفاده از آن‌ها می توانید بسته به اعتبار گیفت کارت، اعتبار مجازی برای خرید محصولات و یا بهره‌مندی از امکانات خاص یک شرکت از آن استفاده نمود.

گیفت کارت‌ها با توجه به شرکت ارائه کننده‌ی آن دارای نام‌های متفاوتی می‌باشند به عنوان مثال گیفت کارت‌هایی که کمپانی اپل ارائه می‌کند گیفت کارت آیتونز و یا گیفت کارت اپل نام دارد که از گیفت کارت‌های اپل می‌توانید برای خرید موسیقی، فیلم، کتاب و دانلود نرم افزار از اپ استور این شرکت استفاده کنید.

هر شرکت گیفت کارت مخصوص خود را با اعتبار مختلف ارائه می کند به عنوان مثال شرکت گوگل گیفت کارت با اعتبار 15 دلار تا 100 دلار به مشتریان خود می‌دهد که از این گیفت کارت‌ها می‌توانید برای خرید اپلیکیشن در گوگل پلی بهره مند شوید.

یکی از مهمترین مزایای استفاده از گیفت کارت رو می‌توان به عدم نیاز به حساب بانکی معتبر خارجی برای خرید سرویس و خدمات شرکت خاص اشاره کرد که این مورد با توجه به تحریم‌های بانکی فعلی به کاربران ایرانی این امکان را می‌دهد تا بتوانند از خدمات شرکت خارجی بهره مند شوند.

در صورت مقایسه قیمت‌های سایت ما با سایر فروشنده‌های گیفت کارت متوجه قیمت کمتر محصولات ما می‌شوید.


با آنی شارژ سون، آنی شارژ شوید!

با تشکر مدیریت آنی‌شارژ سونطبقه بندی: اخبار فروشگاه آنی شارژ سون، 
برچسب ها: گیفت کارت، خرید گیفت کارت، گیفت کارت گوگل پلی، گیفت کارت آی تونز، گیفت کارت XBoX، گیفت کارت ارزان، گیفت کارت معتبر،
لینک‌های مرتبط: خرید گیفت کارت آنی شارژ سون,
ارسال توسط آنی شارژ سون
اپ آنی شارژ سون
تبادل لینک
جدیدترین اخبار فناوری
گیفت کارت